Atrakce

A co je na tom všem nejbáječnější? Že do atrakcí s tebou mohou klidně starší kamarádi, nebo rodiče. Záleží jen na tobě, jestli je přemluvíš k tomu, aby se nestyděli prolézat kolem všech těch bobíků, kostiček a dalších nástrah, jestli se odváží přelézt houpací most, či s tebou sjedou ohnivou skluzavku. Kromě míst určených k plazení a kroucení se totiž mohou pěkně narovnat.

Upozorňujeme zákazníky, že z hygienických důvodů je do atrakcí možný vstup POUZE v ponožkách! Nesmí se chodit ani v botách, ani "naboso".

Bobová dráha

Když ti to počasí dovolí, venku můžeš bobovat od listopadu do března, ale u nás jezdíš celý rok! Nevěříš? Tak to musíš zkusit naši válečkovou dráhu, kde to sviští, až ti vlají vlasy.

Trampolíny

Kdo doskočí výše? Tak to můžeš zazávodit na našich trampolínách. Jsou dvě hned vedle sebe, tak můžeš uspořádat závody, kdo to dotáhne (doskočí) nejvýš.

Další informace >>

Skluzavky

Chceš zažít pořádný sešup na žluté turbo skluzavce? Nebo se spíše chceš svézt a zazávodit si v drahách na dlouhé modré dráze? Takže pozor! 3-2-1 – a můžeš frčet dolů!

Autodráha

Každý malý kluk chce být závodníkem. A u nás ti to umožníme. Naše značková auta jedou doslova na plný plyn. A kdo nechce závodit, může zvolit rekreační jízdu, kterou zvládnou i malé slečny řidičky. Nač tedy čekat? Je libo červené, modré, zelené, nebo žluté autíčko? Všechna u nás parkují a čekají jen a jen na tebe.

Tobogán

Zatím ses asi s tobogánem setkal jen v bazénu. Ale u nás můžeš profrčet v zelené rouře přímo adrenalinovou rychlostí. Kdo se bojí, nesmí do lesa, kdo se nebojí, musí u nás do tobogánu! A nemusíš se bát, sice nepřistaneš do vodní plochy, ale do měkké žíněnky, která pohodlně zbrzdí tvou jízdu.

Boxovací pytel

Kdo by snad měl po proběhnutí všech atrakcí ještě dost síly a zdálo by se mu, že je málo zpocený, může si zahrát na nějakého světového borce – přeborce, mistra světa v boxu. Můžeš si zkusit dát do toho plnou ránu, nebo jen tak tréninkově rozhoupat měkký pytel na box.

Točící válec

Tak teď bacha! Nastoupit, pořádně se chytit oběma rukama a můžeme to rozjet. Svislý točící váleček umí obsloužit jednoho, ale klidně i tři lidičky najednou. A to, že může nabrat rychlost, až dlouhovláskám vlasy vlají jsme se několikrát přesvědčili! Zkrátka divoká jízda začíná ...

Dobrodružný mostek

Máš problém s rovnováhou? Tak to si určitě na téhle atrakci užiješ. Schválně, jestli dokážeš bez držení přehopsat mostek na druhou stranu. Nebo si chceš zahrát? Tak schválně nesmíš šlapat na červenou laťku – a zkus to teď! Neboj se spadnout, můžeš maximálně do měkkého.

Atrakce pro nejmenší

Všechny menší děti zatím stejně utíkají do zóny atrakcí pro větší děti. Ale to neznamená, že si zde ti nejmenší patřičně nevyhrají. I pro ně je nachystána skluzavka – a to rovnou do moře míčků. Nebo bezpečná trampolínka, která umí pěkně rozhoupat. Nebo je libo postavit si z kostiček a kostek tu svou věž? Krásný barevný koutek čeká jen a jen na vás. A vsadím se, že takhle velké lego kostky doma určitě nemáš. Ty totiž uvidí i tvoje babička bez brýlí, co tě dopoledne hlídá!

Solná jeskyně

Fakta o naší jeskyni:

Objem soli: 7,2 tun, plocha 22m2

Druhy solí:

 • Stěny solné jeskyně:
  Solné doly Klodawa, Himalaya (důl Khewra – podhůří Salt Range v Pakistánu), stáří této soli je 250 mil. let a čistota této soli je 98% NaCl)
 • Solný zásyp:
  Solné doly Klodawa (50%), Mrtvé moře (40%), Černé moře (10%); Hmotnost solného zásypu 2 tuny

Doporučení při návštěvě solné jeskyně:

 • Nesmí se v botách; Crocsy ano
 • Nejlepší pro vstup jsou návleky nebo bílé ponožky, či naboso
 • Prodyšné oblečení
 • Nestačí přijít jednou, tím se jen zahájí proces uzdravení, chce to třeba alespoň 10 návštěv a to nejlépe obden nebo alespoň frekvence návštěv 2× týdně
 • Ideální je permanentka → projeví se na zdraví
 • Po vychození permanentky to chce „udržovací režim“ cca po 3 měsících to chce opět intenzivnější kůru (opět permanentka)
 • Kapacita naší jeskyně je cca 6 dospělých… ale u nás klidně i 20 dětí
 • Klidně se vysvléknout a třeba do druhého dne nemýt – na pokožce se totiž v solné jeskyni vytvoří ochranný film
 • Vstupy začínají každou celou hodinu a kůra trvá cca 50 minut
 • Je možnost si zarezervovat časy vstupů do jeskyně

Jak a co v solné jeskyni:

 • 50 minut je jako 2 dny u moře
 • Teplota by měla být kolem 21 °C
 • Vlhkost je kolem 50%
 • Možnost použít lehkou přikrývku
 • Někdy dojde po návštěvě ke spuštění rýmy → ale to je vlastně nastartovaný proces léčení
 • Neměli by chodit lidi se zvýšenou funkcí štítné žlázy!