Ceník

Pondělí - pátek (10 - 19 hod.)

Dítě (do 1 roku vstup zdarma) 150 Kč/den
Dospělý 60 Kč/den
Rodinné vstupné (2+2) 390 Kč/den
Skupinová sleva (10 a více dětí + 2x doprovod) 100 Kč/osoba/den
   
   

Víkend a svátky (10 – 19 hod.)

Ditě (do 1 roku vstup zdarma) 190 Kč/den
Dospělý 90 Kč/den
Rodinné vstupné (2+2) 490 Kč/den
   
   

Vstupné pro MŠ a ZŠ

Dítě 50 Kč/den
Doprovod Zdarma
   
   


Osoby ZTP 50% sleva na vstupném.

HAPPY HOUR

Od 18-19hodin 50% sleva na vstupu dítě/dospělý 

 

Narozeninové balíčky

Narozeninové balíčky jsou určeny pro více jak 6 dětí. Jsme flexibilní k Vašim individuálním přáním. Připravíme pro Vás, co Vám na očích uvidíme! Akce následuje akci, a proto musíte být stále aktivní a sledovat naše stránky. Vedle narozeninových a rodinných oslav připravujeme průběžně zvýhodněnou nabídku v restauraci, volné vstupy, tématické akce a mnoho dalšího. Každý týden přicházíme s něčím novým, co Vás potěší, co Vám ušetří ca Vás k nám navede.

Balíček 1

Celodenní vstup pro dítě s jedním doprovodem, narozeninová pozvánka pro kamarády, narozeninová výzdoba, oslava v narozeninovém boxu na 3 hodiny, slavnostní přípitek, párek v rohlíku, žetonek na auto pro každé dítě.

290 Kč / dítě (oslavenec zdarma)

Balíček 2

Dárek pro oslavence, narozeninová pozvánka pro kamarády, narozeninová výzdoba, oslava v narozeninovém boxu na 3 hodiny, celodenní vstup pro dítě s jedním doprovodem, slavnostní přípitek, šunkový toast, ovocná mísa, 2 x žetonek na auto pro každé dítě.

390 Kč / dítě (oslavenec zdarma)

Balíček 3

Dárek pro oslavence, narozeninová pozvánka pro kamarády, narozeninová výzdoba, oslava v narozeninovém boxu na 3 hodiny, celodenní vstup pro dítě s jedním doprovodem, slavnostní přípitek, šunkový toast, ovocná mísa, 4 x žetonek na auto pro každé dítě, zmrzlinový pohár nebo palačinka se zmrzlinou a šlehačkou pro každé platící dítě.

490 Kč / dítě (oslavenec zdarma)Soubory ke stažení: