Informace

Otevřeno:

Pondělí – Neděle; Od 10:00 do 19:00 hodin.

Naše centrum Fantazie je zcela nově vybudované podle nejpřísnějších standardů a nejnovější technologií, které splňují všechny evropské normy pro tato zařízení. Na ploše 1 000 m2 naleznete mnoho zábavy, relaxace pro celou rodinu a také výbornou kuchyni v naší restauraci.

Zakládáme si na tom, že naše centrum Fantazie je jako živý organismus, který stále dýchá a také se stále vyvíjí. Sami nikdy nebudeme spokojeni s tím, co právě nabízíme a stále se budeme snažit vylepšit, zdokonalit a rozšířit naše služby a nabídky.

Možnost parkování je přímo před vchodem našeho centra Fantazie, kde je dostatečný prostor pro dopravní prostředky. V případě zaplnění tohoto parkoviště jsou k dispozici další místa v našem oploceném areálu. Vše do minuty chůze k našemu centru.

Nejen prostory venku, ale zejména vnitřní plocha je velmi dokonale ochráněna. Na bezpečnosti jsme rozhodně nešetřili. Zabezpečovací systém je samozřejmě vybaven také kouřovými a požárními čidly, která jsou napojena přímo na pult centralizované ochrany. Venkovní i vnitřní prostory jsou monitorovány dvěma desítkami kamer, které se starají o vaši bezpečnost.

Nyní vás při vstupu do Fantazie oslní nádherné prostory, které se tváří velmi přívětivě a vesele. Nejprve vcházíte do části, která je určena pro konzumaci potravin a nápojů, které jsme připraveni vám velmi rádi a ochotně nabídnout. Nabízíme nejen kvalitní nabídkou nápojů, ale také vlastní kuchyní, která se pyšní úžasnou italskou kuchyní. Prioritou je pro nás spokojený zákazník, a proto naši kuchaři vše připravují čerstvé a nezávadné. Lze se s námi domluvit téměř na jakékoliv kombinaci jídel a ingrediencí. Jídlo a pití si můžete vychutnat buď v měkkých sedačkách, nebo na pestrých a kvalitních židličkách. Naprostou samozřejmostí je Free WIFi připojení.

Za částí pro konzumaci potravin se nachází stěžejní část našeho centra Fantazie. Tím je dvoupatrová zábavná část našeho komplexu. Popis těch nejtypičtějších atrakcí naleznete v odkazu „Atrakce“. Centrum Fantazie samozřejmě disponuje i patřičným hygienickým zázemí s moderními prvky, jako je bezdotykový sušák rukou, nebo bezdotykový dávkovač ručníků. Pro vaši potřebu je také na každém sociálním zařízení i vysoušeč vlasů.

Upozorňujeme zákazníky, že z hygienických důvodů je do atrakcí možný vstup POUZE v ponožkách! Nesmí se chodit ani v botách, ani „naboso“.