Jak k nám

Zamíříte-li k nám do centra Fantazie a nejste místní, nejideálnější a nejjednodušší cesta je přímo z dálnice R6. Je třeba opustit dálnici na sjezdu 143, odkud je k nám do centra 3 minuty a 1,5km autem.

Po sjezdu od KV stačí již jen 3x odbočit vpravo a jste v našem areálu. Poprvé na kruhovém objezdu přímo pod dálnicí (směr Sokolov), podruhé o čerpací stanice ONO také vpravo dolů a nakonec asi po 300m vpravo na první křižovatce, kde vás však již navedou i naše navigační cedule.

Při příjezdu od Chebu: Sjedete také na 143km a na kruhovém objezdu pod dálnicí odbočíte vlevo (směr Sokolov). Na dalším kruhovém objezdu pojedete rovně (směr Sokolov) a u čerpací stanice ONO vpravo dolů a nakonec asi po 300m vpravo na první křižovatce, kde vás však již navedou i naše navigační cedule.

Vlastníte-li navigaci, stačí zadat adresu: Lipová 2039, Sokolov a ta vás dovede až k našim dveřím, kde vás uvítáme. Mapové souřadnice našeho centra Fantazie: 50.170994N, 12.669315E

Pro místní a částečně znalé návštěvníky: Centrum Fantazie se nachází v místech bývalé STK na Areálu na Ovčárně v Sokolově. Pokud trefíte na koupaliště Sokolov, trefíte i k nám a chůze od koupaliště vám nezabere více, než 5 minut času. Stačí přejít hlavní silnici (ulice Závodu Míru) kolmo od koupaliště na druhou stranu a pokračovat stále rovně, až dorazíte do oploceného areálu, kde se nachází naše centrum Fantazie.

Chcete-li využít hromadnou dopravu, tak z vlakového a autobusového nádraží můžete použít MHD. Autobus č. 3 vás zaveze až na zastávku „Ulice Závodu Míru“, ze které k nám dorazíte za 5 minut. Stačí po vystoupení z autobusu pokračovat asi 150 metrů po směru, ve kterém přijel autobus a na první křižovatce se dáte vlevo a pokračovat stále rovně, až dorazíte do oploceného areálu, kde se nachází naše centrum Fantazie. (Poznámka: Pozor, některé linky č. 3 končí na zastávce „Sídliště Michal“).

Fantazie Sokolov